Zamienię własnościowe po generalce na większe! Może być też GMINNE

Zamienię mieszkanie własnościowe usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze na WIĘKSZE, np. 2-u pokojowe w granicach 40-60 m2 (może być do niewielkiego remontu lub zadłużone lub o podobnym standardzie za dopłatą z mojej strony LUB TEŻ ODDAM WŁASNOŚĆ ZA MIESZKANIE GMINNE), w Wałbrzychu lub okolicach; najmilej widziane były by: Glinik Stary, Nowe Miasto, Stary Zdrój, Osiedle Górnicze, Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie, Jedlina-Zdrój lub Głuszyca. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Nie jest duże, ale funkcjonalnie urządzone, istnieje możliwość pozostawienia mebli, które są dostosowane do powierzchni pomieszczeń. W 2013 r. został zakończony generalny remont, tj. wymienione zostały: podłoga (częściowo deski podłogowe, płyty, panele), tynki (pokryte gładzią), sufit, okna, parapety, drzwi (antywłamaniowe polskiej produkcji), instalacja wodno-kanalizacyjna (wybudowany został "własny" pion), wentylacja, instalacja elektryczna, ogrzewanie za pomocą energooszczędnego pieca akumulacyjnego; wybudowana od podstaw została łazienka z WC (kabina prysznicowa, na ścianach i podłodze płytki, bojler elektryczny). W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej, ale nie ma żadnego problemu ze zrobieniem przyłącza jeśli ktoś byłby zainteresowany. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Okna wychodzą na wschodnią stronę, przez co jest bardzo słoneczne i ciepłe. W budynku, w którym jest usytuowane w ostatnim czasie przeprowadzono remont dachu, trwa wymiana instalacji elektrycznej, planowane jest założenie monitoringu i remont elewacji.
Koszty zarządu i fundusz remontowy wynoszą ok. 70 zł i (inne opłaty eksploatacyjne w zależności od ilości osób zgłoszonych do opłat).
Do przystanku autobusowego jest ok. 150 m (linia nr 12 lub 500 m linia nr A), 150 m do sklepów spożywczych, ok. 1 km do najbliższej Biedronki.
Zapraszam do osobistych oględzin ponieważ zdjęcia nie oddają stanu faktycznego!