Zamienię rozkładowe i słoneczne mieszkanie komunalne (kwaterunkowe)

Zamienię rozkładowe i słoneczne mieszkanie komunalne (kwaterunkowe) 78m2, do wykupu, na inne komunalne, również z możliwością wykupu.
Szukamy mieszkania większego lub dwóch mniejszych, ewentualnie jedno mniejsze, ale z dopłatą. Mieszkanie na 1 piętrze, kamienica po rewitalizacji, okolice pl. Jana Pawła.
Mieszkanie dwustronne – okna z jednej strony wychodzą na zadrzewione podwórko, a z drugiej na małą, cichą ulicę Żiżki.
Mieszkanie 3 pokoje (w tym salon ponad 20m2), 2 kuchnie (mniejszą można przerobić na 4 pokój), łazienka i przedpokój. Do mieszkania przypisana piwnica oraz miejsce w suszarni.
Kuchnia zabudowana nowymi meblami na wymiar, nowe agd, zmywarka. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. Nowe okna, na ścianach gładzie. Wymienione instalacje. Wszystkie płatności realizowane na bieżąco-brak zadłużeń. Mieszkanie rozkładowe, ciche i słoneczne, dobrze skomunikowane (tramwaje, autobusy w odległości kilkudziesięciu metrów), spacerkiem do Rynku kilka minut. Koło budynku duże zielone skwery – doskonałe do spacerowania i odpoczynku nad Odrą. Nieopodal sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnie i kościół. Możliwość swobodnego parkowania na podwórku lub wynajęcia garażu w znajdującym się obok budynku "garażowcu" lub okolicznych nowowybudowanych apartamentowcach.