Zamienię na komunalne lub sprzedam mieszkanie-część domu w Trzebin

Bardzo pilna sprzedaż!!!możliwa zamiana na inna nieruchomość lub samochód, mieszkanie komunalne bądź inne propozycje. Trzebin wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Człopa. Nieruchomość bardzo atrakcyjna ze względu na bliskość do przepięknego jeziora Trzebin, jest to około 400m. Jezioro Trzebin położone jest przy trasie z Trzcianki do Człopy lub dojazd inną trasą z Wielenia do Człopy. Powierzchnia jeziora wynosi 23.86 hektara, długość 1000 metrów, szerokość 300 metrów, długość obrzeża to 2250 metrów, średnia głębokość jeziora wynosi 5.00 m, maksymalnie do 25.00 m.
Jezioro ma kształt wydłużony zbliżony do prostokąta, położenie jeziora jest w kierunku północno – południowym, obrzeża jeziora przechodzą w las liściasty od strony zachodniej i wschodniej, jezioro otoczone jest skarpą. Prawie jest brak roślinności wynurzonej, jedynie roślinność zanurzona występuje w strefie brzegowej porasta górki wodne. Woda bardzo czysta, chyba jedna z najczystszych w okolicy. Od strony Człopy dzika plaża.
Rybostan jeziora Trzebiń jest dosyć bogaty, można tu złowić szczególnie dużego szczupaka i okonia, poza tym występuje tu ładna płoć, lin, karaś, wzdręga i jak mówią miejscowi mieszkańcy, też i karp, sum, węgorz i amur. Opodal jeziora jest ładna łąka, na której można rozbić namiot, kładek i mostków jest wiele.
Mieszkanie znajduje się na parterze starego domu poniemieckiego. Jest to prawie połowa domu jak w zabudowie bliźniaczej, w budynku 3 lokalowym. Do mieszkania przynależy strych, który można zaadaptować na cele mieszkaniowe.
Powierzchnia użytkowa mieszkania to 65,6m2, całkowita to ponad 80m2. W domu został przeprowadzony częściowy remont dachu. Media podłączone do mieszkania to prąd i woda, nie ma kanalizacji. Istnieje możliwość zbudowania własnej oczyszczalni ściekowej. Ogrzewanie domu było piecami węglowymi. Przy domu znajduje się działka, którą można wykupić od gminy lub sąsiadki za niewielką cenę. Istnieje możliwość zamiany na inną nieruchomość. Zapraszam na prezentacje!