Zachodnia granica Wrocławia - nowe działki budowlane

Zachodnia granica Wrocławia – nowe działki budowlane Wróblowice, nowo powstające osiedle na skraju wsi. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego – budownictwo jednorodzinne.
Położone na skraju miejscowości, wśród pól, w ciszy i spokoju, jednocześnie bardzo blisko Wrocławia. We wsi sklep, kościół, autobus miejski, stacja paliw.
Teren przylega do drogi gminnej, dojazd asfaltem, w drodze woda, energia elektryczna.
Jest projekt kanalizacji gminnej, będzie również gaz.
Bardzo dobry dojazd do szosy średzkiej, Leśnicy, a po ukończeniu obwodnicy Leśnicy także do lotniska, obwodnicy autostradowej, etc. Działki o powierzchniach ok. 1150 do 1200 m2 Promocyjna cena 110 zł /m2 za pierwsze trzy działki. Cena zawiera podatek VAT! Oferta na wyłączność. Ofertę prowadzi Paweł Biedrawa, licencja zawodowa nr 7471 Więcej ofert na www.biedrawalocations.pl Przedstawiane na tej stronie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zapoznania się z nieruchomością i zachętą do jej obejrzenia. Dane w ofercie mają charakter informacyjny; niektóre informacje pochodzą od osób trzecich i mogą zawierać drobne nieścisłości z przyczyn niezależnych od oferującego pośrednika.