Wzmacniacz gitarowy VOX z procesorem efektów

Wzmacniacz gitarowy Vox DA20 Najlepsze konstrukcje wzmacniaczy Vox’a zamknięte w jednym wzmacniaczu. Liczba modeli wzmacniaczy: 11 Liczba efektów: 11 Redukcja szumów Wejścia: 1 x gitarowe, 1 x AUX, 1 x mikrofon, 1 x Liniowe/Słuchawki Głośnik: 2 x VOX original Moc: 20W 8 Ohm Vox DA20 to większy brat wzmacniacza Vox DA5 (proszę sobie poszukać na Youtube Vox DA5 i zobaczyć co potrafi to maleństwo).
To co wyróżnia DA20 od DA5 to dwa głośniki 8cali oraz 20W mocy. Nadal jednak może być zasilany bateriami, tak jak DA5, dzięki czemu możemy używać go gdziekolwiek chcemy.
Dodatkowo posiada przełącznik mocy do 1,5W bądź 0,5W tak aby baterie służyły jak najdłużej kiedy nie jest nam potrzebna pełna moc. Wzmacniacz idealny do ulicznego grania, można jednocześnie podłączyć gitarę i mikrofon i wszystko chodzi z baterii. Wzmacniacz był używany wyłącznie w domu, stan bardzo dobry, w pełni sprawny, nigdy nie grał z pełną mocą. Chętnie zamienię na gitarę typu Hollow Body, Semi Hollow, Thin Line bądź dobrego elektroakustyka z wyjściem XLR