Wynajmę wielofunkcyjne lokale na biuro / gabinet w Raszynie!

Witam, przedstawiam Panstwu lokal na wynajem przy Alei Krakowskiej, z oddzielnym bądź wspólnym wejściem z ulicy.
Lokal nadaje się na kancelarię, biuro lub gabinet medyczny. Proponuję możliwość wyboru jednego z 3 lokali o zróżnicowanej powierzchni. (około 60m2, 75m2, 140m2) Na powierzchnię składają się:
- pomieszczenia biurowe ( od 3 – 6 pomieszczeń) – hall z recepcją (przy lokalu 140m2)
- osobne bądź wspólne wejście do budynku
- pomieszczenia dodatkowe (łazienka oraz kuchnia) Podana kwota czynszu jest wartością netto za lokal 75m2. Dodatkowo naliczane będą niewielkie opłaty licznikowe. Budynek wyposażony jest w dodatkowe oświetlenie, indywidualnie dopasowana klimatyzacje oraz ochronę. Lokale zostały odświeżone, pomalowane dla nowych najemcow oraz przeprowadzono wszystkie badania techniczne. Na biezaco odbywaja sie wszystkie czynnosci dot.czystosci, alarmow itp.
Doskonałym plusem danej lokalizacji jest bezpłatny parking przed samym budyniem, znakomity dojazd oraz możliwość dopasowania indywidualnych preferencji do lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wolnostojący 2 piętrowy budynek zlokalizowany jest na granicy Warszawy/Raszyna. Zdjecia nie oddaja rozkladu budynku wiec zapraszam do telefonow i spotkań. Lokale znajdują się na parterze oraz na 2 piętrze.