Wynajmę, Sprzedam- Sklep Motoryzacyjny oraz Warsztat Strzelce Opolskie

DO WYNAJĘCIA LUB SPRZEDAŻY DZIAŁKA Z LOKALEM HANDLOWO-USŁUGOWYM, z wyposażeniem lub bez (obecnie sklep motoryzacyjny i warsztat oraz parking).
Oferuję do wynajęcia lub sprzedaży działkę z lokalem handlowo-usługowym położoną w Strzelcach Opolskich przy ulicy Adama Mickiewicza 1 – skrzyżowanie drogi krajowej nr 94 ul.Opolska [Wrocław - Katowice] z drogą powiatową ul. A. Mickiewicza – dojazd 5 km do autostrady A4 – kierunek Kędzierzyn-Koźle.
Bardzo dobry, bezkolizyjny dojazd z drogi powiatowej. Doskonała lokalizacja w centrum Strzelec Opolskich, w granicy stacja benzynowa "Bliska" , Sąd Rejonowy – 30 m , markety Kaufland i Mrówka – 400 m , a w promieniu 300 m centrum miasta z Ratuszem , kilkunastoma bankami , kilkudziesięcioma sklepami , aptekami itp. Działka z zabudową stanowią prywatną własność i nie są zadłużone [KW bez wpisów]. Teren jest ogrodzony i oświetlony , wydzielone są miejsca parkingowe obsadzone niską roślinnością. Działka o powierzchni 0,1238 ha , położony na niej lokal handlowo-usługowy posiada powierzchnię łączną ok. 445 m2. Plan przestrzennego zagospodarowania określa przeznaczenie działki na wszelkie nieuciążliwe usługi motoryzacyjne , w tym stacje paliw , stacje remontowe i obsługi pojazdów , myjnie samochodowe. Działkę można wykorzystać również w inny sposób.
Od "zawsze" na działce była prowadzona działalność związana z motoryzacją. W chwili obecnej od 2003 roku w obiekcie doskonale funkcjonuje sklep i serwis motoryzacyjny – bardzo dobrze widoczny i rozreklamowany oraz posiadający wielu stałych klientów [firma z blisko trzydziestoletnią historią]. Obiekt wyposażony jest w następujące instalacje: linie telefoniczne , internet , klimatyzację , wentylację ,oświetlenie , instalację alarmową i sprężonego powietrza , instalację komputerową , łagodny podjazd dla niepełnosprawnych , duże witryny oraz wszystkie media tj. prąd , siła , gaz , woda , ogrzewanie własne , kanalizacja miejska itd. Główny budynek – lokal handlowy [ok. 110 m2] z zapleczem socjalnym [20 m2] , biurowym [ok. 15 m2] + poddasze użytkowe np archiwum [ok. 30 m2]. Budynek z płyty warstwowej wybudowany w 2003 roku. Część druga , socjalno-warsztatowa z dodatkowym wejściem z zewnątrz , z toaletą , prysznicem , pralnią , kotłownią , szatnią i jadalnią [ok. 165 m2] przebudowana i odnowiona materiałami tradycyjnymi[tj. cegła i bloczki gazobetonowe] – w 2006 roku. Pozostałe budynki garażowo-magazynowe [ok. 100 m2] z cegły. Istnieje możliwość łatwego i niedrogiego dostosowania lokalu do wymagań wynajmującego i na jego koszt. Na wynajem będzie wystawiona faktura VAT. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt z właścicielem: telefonicznie lub mailowo.
W Strzelcach Opolskich i najbliższej okolicy już teraz swoje duże zakłady zlokalizowały takie przedsiębiorstwa jak: Kronospan , Pearl Stream , FM Logistic , Haba Beton , JD Beton , Intersilesia Mc Bride , Adamietz i wiele mniejszych , a plan przestrzennego zagospodarowania przewiduje w najbliższej przyszłości znaczną rozbudowę miasta. W bliskiej okolicy [0,5 - 2km] od proponowanej działki jest duże osiedle mieszkaniowe i powstać ma kolejne na obszarze kilkudziesięciu hektarów. Samo miasto Strzelce Opolskie jest stolicą 85-tysięcznego powiatu strzeleckiego , a w promieniu 50 km mieszka ponad 1,5 mln. ludności. Powierzchnia: 445 m2