Wynajmę lokal użytkowo-mieszkalny 46m2 budowa 2005r.-Gdańsk Osowa

Do wynajęcia (samodzielny dom-pełna własność) ładny lokal użytkowo-mieszkalny w Gdańsku Osowej, Międzygwiezdna 22 super dojazd 500m do Obwodnicy – kierunek Gdańsk-Gdynia.
Powierzchni 46m2-parter+piętro+poddasze+mały ogrodzony ogródek przed wejściem+własne miejsce parkingowe. Domek pełni teraz funcję mieszkalno-biurową. Składa się parter:
- w pełni wyposażona kuchni – ew. socjal lub pokój biurowy (meble, stół, pralka, zmywarka)
- oddzielny prysznic
- łazienka
- przedpokój z kącikiem biurowym
1 piętro
- pokój dzienny (ew.biurowy)
- pokój sypialny (ew.biurowy)
poddasze magazynowe – wejście schody strychowe opuszczane
- przed domem znajduje się mały domek narzędziowy(może być wykorzystany jako magazyn lub jako przechowalnia rowerów itp.)
Budynek(lokal) to samodzielny budynek krańcowy w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005r.
Mieściło się w nim kiedyś biuro developera budującego osiedle.
Budynek doskonale ocieplony, nowe drewniane okna, wszystko jest w bardzo dobrym stanie, sprzęt, meble – nowe!
Działka przed wejściem jest ogrodzona. Jest możliwość parkowania przed wejściem. Po drugiej stronie budynku na działce przynależnej znajduje się miejsce parkingowe na 1 auto(brama wjazdowa na pilota osiedle zamknięte).
Budynek posiada wszelkie media: CO, woda ciepła i zimna, energia elektryczna, alarm z centralką i czujkami ruchu w każdym pomieszczeniu wewnątrz, okablowanie telefoniczne i internetowe, oświetlenie led, terakota, panele podłogowe. Na ścianie zewnętrznej przygotowana duża powierzchnia reklamowa na baner z oświetleniem i olinowaniem. Do zagospodarowania gratis. Do ceny najmu należy doliczyć koszty z media wg zużycia. Lokal bezczynszowy. Cena lokalu netto. Wystawiam pełną fakturę vat za najem. Lokal idealny dla sklepu internetowego, działalności biurowej lub agencji. Może spełniać rolę użytkową i zarazem mieszkalną. Można mieszkać i prowadzić biuro z pełnym odpisem kosztów za wynajem.
Poddasze i domek narzędziowy może być wykorzystane na mały magazyn. Zapraszam do wynajęcia.
Więcej foto mogę dosłać ma e-mail.
Kaucja zwrotna 2 czynsze najmu.