Wynajmę bezpośrednio halę produkcyjną - magazyn 600 m2

Nowoczesna hala produkcyjna – magazyn Lokalizacja: Ruszkowo: województwo mazowieckie, powiat nowodworski, gmina Nasielsk, 3 km od stacji kolejowej Nasielsk, przy drodze wojewódzkiej nr 571 (50 km od Warszawy, 20 km od Nowego Dworu Mazowieckiego) Hala (rok budowy: 2000 r. – odnowiono w 2014 r.) o powierzchni użytkowej 600 m2 na terenie ogrodzonym:
- 9 pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych różnej wielkości o wysokości ponad 3 m
- pomieszczenia socjalne wraz z szatnią, łazienką z natryskiem i kuchnią
- pomieszczenia do przystosowania pod biuro. Budynek wcześniej wykorzystywany do celów produkcyjnych. Jest wyposażony w:
- 2 podjazdy i utwardzony plac manewrowy
- pełną instalację elektryczną
- wodę (ze studni głębinowej z możliwością korzystania z instalacji wodociągowej)
- kanalizację (ekologiczna)
- ogrzewanie c.o. (piec na drewno)
- stacja transformatorowa typ STSp-20/250 z transformatorem o mocy 160 KVA i przyłącze linii SN-15kV typu ALF-35 mm2 Cena: 6 000 zł/miesiąc + opłaty za media wg licznika (cena do negocjacji).
Wynajem bezpośredni – bez prowizji!
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo mniejszego magazynu (połączonego z oferowanym wewnętrznym przejściem) o powierzchni 230 m2 z odrębnym podjazdem (4 pomieszczenia magazynowe; wejście do magazynu po 3 schodkach). W przypadku wynajmu obu hal/magazynów o łącznej powierzchni 830 m2 cena wynajmu wynosi 7 500 zł + opłaty za media wg licznika. Wynajem wyłącznie małej hali/magazynu: 2 300 zł/miesiąc + opłaty za media wg licznika.