Wynajmę atrakcyjny lokal z witryną w centrum Zduńskiej Woli!

Wynajmę nowy, atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 272 m2 w centrum miasta! Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, natomiast powierzchnię do wynajęcia zajmują 2 kondygnacje (parter i pierwsze piętro).
Na chwilę obecną każde z pięter ma przestrzeń otwartą, natomiast na zamówienie może nastąpić podział na mniejsze lokale. Powierzchnia handlowo-usługowa obu pięter to 223 m2. W lokalu są 4 toalety i 2 kuchnie oraz pomieszczenia porządkowe.
Wysokość pomieszczeń do podwieszanego sufitu to 3,0 metry! Ogrzewanie jest podłogowe w całym budynku.
Jest możliwość zamontowania klimatyzacji! Budynek został oddany do użytku z końcem 2014 roku. Teren dookoła budynku jest wybrukowany, z miejscami postojowymi oraz podjazdem dla osób niepełnosprawnych.
Przy nieruchomości jest duży, bezpłatny, ogólnodostępny parking. Budynek wykończony jest w wysokim standardzie, wykonany z dobrej jakości materiałów.
Budynek jest zabezpieczony roletami antywłamaniowymi i solidnym ogrodzeniem od tyłu budynku. Możliwe jest podpisanie umowy z firmą ochroniarską i zamontowanie alarmu i kamer. Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja! Nieruchomość znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, na skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Dolnej, przy parku. W okolicy największy plac targowy w Zduńskiej Woli (rynek przy ul. Mickiewicza), Centrum Rytmiki i Ruchu, kościół, szkoła, sklepy i usługi. Niewątpliwym atutem jest otwarcie nowej trasy S8, łączącej Łódź z Wrocławiem, która przebiega wzdłuż granic Zduńskiej Woli. Skraca to kierowcom dojazd do Łodzi do 20 minut! Istotnym jest również duże natężenie ruchu samochodowego i pieszego. Przedłużenie ul. Kościelnej, czyli ul. Złota, jest drogą wyjazdową ze Zduńskiej Woli w kierunku Widawy lub prowadzącą do Wielunia alternatywną do krajowej trasy 12/14. Ponadto ul. Złota jest drogą dojazdową do największego osiedla w Zduńskiej Woli, Osiedla Południe. Na opłaty użytkowania budynku składają się:
• czynsz
• woda wg. zużycia + nieczystości
• prąd wg. zużycia
• śmieci – deklarowane
• ogrzewanie – w budynku są 2 rodzaje ogrzewania! Centralne Miejskie i Piec na Eko Groszek – Możliwość wyboru tańszej opcji w konkretnym okresie rozliczeniowym! Cena: 24 zł./m2 – DO NEGOCJACJI
Podana cena jest kwotą NETTO i należy do niej doliczyć 23% podatek VAT. W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mail’owy. Serdecznie polecam! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 K.C., a jedynie ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.