Wynajmę atrakcyjne mieszkanie na Starym Żoliborzu

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie świetnie zlokalizowane na Starym Żoliborzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Lelewela. Mieszkanie jest ładne, bardzo funkcjonalne, piętro 3 z 4. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, dwóch sypialni, łazienki z wc i przedpokoju; powierzchnia 45 m².
Mieszkanie jest dwustronne, jasne. Okna salonu wychodzą na zadrzewione podwórko, południowy wschód. Okna sypialni – północny zachód. Wyposażenie mieszkania stanowi zabudowa kuchenna; pozostałe wyposażenie – do uzgodnienia. W jednej z sypialni i w przedpokoju są pojemne szafy wnękowe. Dostęp do TV i internetu na życzenie (UPC). Mieszkanie jest odmalowane, gotowe do zamieszkania. Parkowanie na ulicy. W odległości ok. 300 m, parking strzeżony, płatny 200 zł/m-c.
W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, park. Wspaniała komunikacja – do przystanku metra Marymont oraz do przystanków tramwajowych i autobusowych – 5 minut na piechotę. Spokojna, bezpieczna okolica. Cena: czynsz najmu 2300,00 zł miesięcznie + opłaty za media (gaz, prąd, woda) wg liczników. Jednomiesięczna kaucja zwrotna.