WOLIN - ZALEW SZCZECIŃSKI . Działka siedliskowa . 3105 m2 .

Skoszewo – wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Wolin.
Działka nr 134/3 o powierzchni 3105 m2 (obręb Skoszewo) . Działka z widokiem na zalew, granicząca z jednej strony z lasem .
Jest to miejsce gdzie znajdą Państwo spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku.
Można skorzystać z uroków Zalewu Szczecińskiego lub wybrać się na wycieczkę rowerową po malowniczej Puszczy Goleniowskiej.
Działka znajduje się w otoczeniu lasów blisko Zalewu Szczecińskiego ok. 2,5 km i tylko 25 km od popularnej nadmorskiej miejscowości Międzyzdroje.
W tym malowniczym miejscu, otoczonym lasami znajduje się raj dla osób zmęczonych miejskim hałasem i codziennymi problemami, którzy mogą oddać się przyjemności zbierania grzybów i jagód.
Jest to kraina urozmaicona przyrodniczo, stwarzająca warunki dla wędkarzy i myśliwych, a łąki i lasy doskonale nadają się na wycieczki piesze, rowerowe i rajdy konne. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się Gospodarstwa Agroturystyczne gdzie można np. zjeść smaczny posiłek z prawdziwych polskich wyrobów.
Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta przez SR w Kamieniu Pomorskim nie zwiera żadnych obciążeń ani wpisów.
W miejscowości jest sklep spożywczy i warsztat samochodowy. Przystanek PKS znajduje się przy drodze Recław–Stepnica.
Skoszewo położone jest w pobliżu wschodniego brzegu Zalewu Szczecińskiego, przy Zatoce Skoszewskiej, około 8 kilometrów od Wolina. Znajduje się niespełna 1,7 km od lokalnej drogi Wolin – Stepnica (dojazd drogą gruntową). Graniczy z lasami Puszczy Goleniowskiej.