WŁAŚCICIEL,Kurdwanów,mieszkanie 2-3 pokoje,dotąd niewynajmowane, 50m2

Właściciel wynajmie mieszkanie 3 pokojowe (2 pokoje samodzielne+salon), 50m2, w pełni wyposażone, zadbane – dotąd niewynajmowane.
Lokalizacja: ul. Kordiana, osiedle Kurdwanów. Mieszkanie na I piętrze w czteropiętrowym bloku. Dojazd bardzo dobry: przystanek autobusowy 2 minuty od budynku, tramwajowy 10 minut.
Bardzo dobra najbliższa infrastruktura osiedla. W pobliżu liczne sklepy, kort tenisowy, basen, fitness, przedszkole, żłobek, przychodnie.
Mieszkanie: dwa osobne pokoje, salon, z którego wchodzi się do kuchni, łazienka, przedpokój, słoneczny balkon, przy mieszkaniu pomieszczenie gospodarcze, za dodatkową dopłatą piwnica. Kuchnia w pełni wyposażona: lodówka, zmywarka, kuchenkę, mikrofalówka. W łazience pralka. Pokoje są w pełni umeblowane, w przedpokoju jest duża szafa zabudowana. Jest możliwość dostawienia mebli lub usunięcia w razie potrzeby.
Mieszkanie jest dostępne od 1.09.2014. Cena 1300 plus czynsz 400zł (czynsz zawiera zaliczki na wodę, centralne ogrzewanie, wywóz śmieci, fundusz remontowy), dodatkowo gaz i prąd według zużycia, Internet.