Wiejska posiadłość z dwoma domami,stajniami,stawem,lasem i łąkami

Wiejska posiadłość w gminie Świercze o statusie siedliska. Dwa piękne nowe domy typu rezydencjonalnego ,dwie stajnie z 17 boksami, stawy, sady, las, padoki dla koni i grunt rolny ok 13 ha w jednym kawałku.
Posiadłość bez sąsiadów w pobliżu , położona w ustronnym miejscu na uboczu wsi, dojazd droga żwirową. Działka ogrodzona o zróżnicowanym ukształtowaniu, pozwalającym na usytuowanie jakby dwóch odrębnych nieruchomości,stad wynikająca z tego możliwość podziału i zakupu części posiadłości- wielkość i cena do uzgodnienia. Proponowana cena stanowi sumę wyceny domów ,budynków gospodarczych szt. 3, infrastruktury technicznej, gruntu rolnego ( kl. IV), pastwisk (łąki) oraz lasu. Oferta adresowana do osób wiążących swoje plany na przyszłość z życiem na wsi, tonie tylko sposób na życie w czystym ekologicznie środowisku i naturalnych warunkach, lecz pomysł na dobry biznes.
Siedlisko posiada ogromny potencjał do wykorzystania, niekoniecznie związany z końmi. Nietuzinkowa nieruchomość i wyjątkowe miejsce z dobrą aurą, serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.
Szczegółowe informacje i dodatkowe zdjęcia na e-mail. Odległość od Warszawy 60 km.