W oczekiwaniu na dziecko Heidi Murkoff Rewelacyjny poradnik książka :)

Najpopularniejszy poradnik dla rodziców w Polsce i na świecie! Wyczerpujące źródło informacji na dany temat. POSZERZONE, UZUPEŁNIONE I UAKTUALNIONE WYDANIE Książka udzieli odpowiedzi na setki pytań: czy niebezpiecznie jest zajść w ciążę po 35 roku życia, czy rozpoznam, kiedy rozpocznie się poród, czy seks w okresie ciąży szkodzi dziecku, czy choroba w czasie ciąży może zagrozić dziecku, czy nagły brak ruchów dziecka powinien niepokoić? Wyczerpujące źródło informacji na temat: wyboru lekarza i wywiadu ginekologicznego; diagnostyki prenatalnej; przebiegu porodu; ciąży bliźniaczej; cięcia cesarskiego; diety ciążowej; karmienia piersią. Oprawa miękka.
568 stron. Stan dobry z plusem albo bdb z większym minusem ;)
Z pewnością każda przyszła mama i świeżo upieczona pózniej mama będzie zadowolona z tej książki.
Ma rewelacyjne odpowiedzi na jabardziej nurtujące pytania.Proste i czytelne opisy-żadnego lania wody,bezsensu opisów itp.Zwięzle,ze zrozumieniem i na temat.
100% zadowolenia.
Przy moim pierwszym synku miałam taką samą książkę,którą sprzedałam a pózniej znowu kupiłam jak byłam w drugiej ciąży bo się zapomina (np.co się dzieje w każdym kolejnym miesiącu życia dzieciątka no i co się dzieje z naszym ciałem itp.
Polecam :)