Unikalne lekcje dla licealistów i maturzystów! Zdaj maturę na 100%

Znasz sytuacje, kiedy w Twojej głowie pojawia się pewna idea, pomysł który chciałbyś w przyszłości zrealizować, lecz po jakimś czasie wewnętrzny głos mówi "nie dam rady, to jest za trudne, jestem tak daleko od punktu docelowego.."? Ja znam doskonale. Jeśli skierujesz swoje codzienne myślenie, działania i nawyki w odpowiednią stronę (nawet te najmniejsze), efekty jakie po czasie się pojawią będą ogromne. Niestety w szkołach i w większości innych miejsc edukacji NIE OTRZYMUJESZ TEJ SZALENIE ISTOTNEJ WIEDZY, która jest niezbędna do tego żeby spełnić swoje marzenia. Jestem od tego żeby to ZMIENIĆ. Jeśli chcesz zdać maturę z wysokim wynikiem bo potrzebne Ci to do realizacji Twoich planów, jeśli chcesz po prostu zaliczyć matematykę by móc iść na wymarzone studia humanistyczne, jeśli chcesz poprawić swoje szkolne wyniki, jeśli wreszcie chcesz być bardziej wydajny, chcesz lepiej organizować swój czas, chcesz być zmotywowany i pokonać wątpliwości, jeśli chcesz OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL jestem od tego żeby Ci w tym pomóc. TO JEST MOŻLIWE! Proponuję Ci:
- tłumaczenie bieżącego materiału z liceum
- wspólne odrabianie zadań domowych
- przygotowanie do matury z matematyki PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ
Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów zgodnie z naukami największych autorytetów światowych w tych dziedzinach, którzy pomogli osiągnąć sukces setkom tysięcy osób na całym świecie (Anthony Robbins, Brian Tracy, Mateusz Grzesiak i wielu innych). Wstępny harmonogram naukowy zajęć dla maturzystów (zostanie dostosowany do indywidualnych oczekiwań):
Lekcja 1 – zaznajomienie z NOWĄ MATURĄ 2015, poznanie wymagań programowych, dostosowanie indywidualnego planu nauki oraz odpowiedź na wszystkie pytania. "Zbiór liczb rzeczywistych" – teoria oraz zadania
Lekcja 2 – Zbiór liczb rzeczywistych oraz jego podzbiory – teoria oraz zadania
Lekcja 3 i 4 – Wyrażenia algebraiczne – teoria oraz zadania
Lekcja 5 i 6 – Równania i nierówności – teoria oraz zadania
Lekcja 7 i 8 – Funkcje – teoria oraz zadania
Lekcja 9 i 10 – Ciągi – teoria oraz zadania
Lekcja 11 i 12 – Trygonometria – teoria oraz zadania
Lekcja 13 i 14 – Planimetria – teoria oraz zadania
Lekcja 15 i 16 – Geometria analityczna – teoria oraz zadania
Lekcja 17 i 18 – Stereometria – teoria oraz zadania
Lekcja 19 i 20 – Kombinatoryka. Rachunek prawdopodobieństwa – teoria zadania Dla matury rozszerzonej oferuję dodatkowe 2 lekcje z Rachunku różniczkowego (min. granice oraz pochodne funkcji). WSZELKIE MATERIAŁY DOSTAJESZ NA SPOTKANIU, nie ma potrzeby kupowania drogich książek. Parę słów o mnie:
Dzięki odpowiednim sposobom nauki, myślenia oraz organizacji pracy zdałem matury z matematyki oraz chemii na 100%, co pozwoliło mi dostać się pare lat temu na kierunki: LEKARSKI na UJ oraz INFORMATYKĘ na wydziale IET AGH. Pasjonuję się matematyką, doskonaleniem myślenia, muzyką, szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz przede wszystkim uczeniem tego innych , co przynosi mi ogromną radość. Robię to już od lat. Znam doskonale wszelkie standardy szkolne oraz maturalne, w tym obowiązujące na NOWEJ MATURZE 2015. Uważam że każdego należy najpierw przetestować i chcę dać Ci taką możliwość – 1 LEKCJA GRATIS – zapoznaj się z moim systemem pracy. Za każdego poleconego ucznia dostaniesz lekcję w PREZENCIE :) Cena to jedynie 50zł – pełne 60 minut + dostęp do materiałów online
Możliwe spotkania w GRUPACH 2-osobowych, cena 70zł/h (35zł od osoby).
Zajęcia odbywają się na ul. Centralnej, zaraz przy skrzyżowaniu z Aleją Pokoju. Wejdź ze mną na wyższy poziom! http://www.e-korepetycje.net/mrwitkowski – SPRAWDŹ MNIE, PRZECZYTAJ OPINIE :)