Szukasz wyremontowanej kawalerki? Ta oferta jest DLA CIEBIE!

SZUKASZ WYREMONTOWANEJ KAWALERKI? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! * Szukasz wyremontowanej kawalerki do urządzenia w swoim własnym niepowtarzalnym stylu? * Nie zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum, ale na dobrej z nim komunikacji? * * * Ta oferta jest dla Ciebie!!! * * *
Oferuję państwu na sprzedaż śliczną, słoneczną i czystą kawalerkę o powierzchni 38m2 położoną na ładnym osiedlu w Chwałowicach. Mieszkanko składa się z jednego bardzo przestronnego pokoju, który w razie potrzeby można by podzielić na dwa mniejsze, dużej jasnej kuchni z oknem, łazienki wyposażonej w sanitariaty i kabinę prysznicową oraz przedpokoju.
Kawalerka jest świeżo po remoncie – szczelne okna, na podłogach panele, na sufitach kasetony, w łazience nowa glazura i terakota oraz nowe drewniane drzwi. W związku z tym, że poza łazienką mieszkanko jest nieumeblowane każdy może je urządzić w swoim własnym niepowtarzalnym stylu. W mieszkaniu na chwilę obecną nie ma instalacji gazowej, jednakże istnieje możliwość jej założenia. Blok w którym znajduje się mieszkanko jest bardzo zadbany, posiada domofony oraz należy do wspólnoty mieszkaniowej,a czynsz wynosi ok. 330zł miesięcznie.
W pobliżu sklepy, przychodnia, plac zabaw, przystanki autobusowe. SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ GDYŻ OFERTA JEST NAPRAWDĘ GODNA ZAINTERESOWANIA !