Szukasz słonecznego i przytulnego mieszkania? Znalazłeś!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania przy ulicy Puławskiej 111. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w monitorowanym budynku. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe przed budynkiem, jest również podjazd dla osób niepełnosprawnych, w budynku jest dostępne zamykane pomieszczenie na rowery. Usługi kablowe oferuje dwóch operatorów: UPC i Vectra.
Mieszkanie jest przytulne i pełne pozytywnej energii. Wszystkie pomieszczenia są zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt AGD i RTV, taki jak: lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, płyta gazowa, piekarnik, pochłaniacz, odkurzacz, telewizor LCD i kino domowe. Kuchnia jest otwarta na salon, co zwiększa dostępną powierzchnie i rozświetla całe pomieszczenie. Osobna sypialnia zapewnia intymność i spokój. Mieszkanie posiada również balkon.
Okolica mieszkania jest bardzo atrakcyjna pod wieloma względami i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tuż obok znajduje się Park Arkadia (Królikarnia) z pięknymi stawami, placami zabaw i pałacykiem Xawerego Dunikowskiego. Kolejną atrakcją jest park wodny „Warszawianka”, który mieści się 10 minut pieszo od mieszkania. W pobliżu znajdują się liczne sklepy dostępne 24h oraz restauracje i puby.
Lokalizacja mieszkania zapewnia dogodny i szybki dojazd praktycznie w każdym kierunku. W pobliżu znajduje się metro Wierzbno, są też liczne przystanki tramwajowe i autobusowe (20 minut tramwajem do Centrum, 10 minut tramwajem do Galerii Mokotów). Dodatkowo płatne: czynsz (zawiera opłaty za wodę i ogrzewanie) i opłaty eksploatacyjne (prąd, gaz). Mieszkanie dostępne od września, można je oglądać od 13 sierpnia. Zapraszam do kontaktu!