Szkolenia wózki jezdniowe Sieradz 299 zł Zduńska Wola Złoczew

SZKOLENIA KIEROWCÓW WÓZKÓW JEZDNIOWYCH W SIERADZU – PROMOCJA 299 zł! Szukasz pracy i ciągle słyszysz, że brak Ci odpowiednich uprawnień? Weź rozwój kariery w swoje ręce i zgłoś się na szkolenie na operatora wózków jezdniowych. U nas uzyskasz, nie tylko uprawnienia kierowcy wózka jezdniowego, ale także – dodatkowo – uprawnienia do wymiany butli gazowych w wózkach.
Oferujemy Ci szkolenie na operatora wszystkich typów wózków jezdniowych. Przygotujemy Cię do obsługi wózków spalinowych, gazowych i elektrycznych. Uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy w Polsce i za granicą. Z myślą o Tobie wydajemy dokumenty w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim. I to bez dodatkowych opłat! Zaświadczenia ukończenia kursu operatora wózka jezdniowego wydawane są bezterminowo.
Prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Chcesz wraz ze znajomymi wziąć udział w kursie? Nic prostszego! Przewidujemy upusty dla firm oraz grup zorganizowanych (powyżej 5 uczestników). Każdy kursant otrzyma wszystkie potrzebne materiały do samodzielnej nauki. TO TY DECYDUJESZ O TERMINACH I GODZINACH ZAJĘĆ!
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PROWADZIMY ZAJĘCIA TAKŻE W WEEKENDY!
OTRZYMUJESZ ZAŚWIADCZENIE UKOŃCZENIA KURSU W TRZECH JĘZYKACH!
UPRAWNIENIA DO BEZPIECZNEJ WYMIANY BUTLI GAZOWYCH W WÓZKACH! JGL Logistics
SIERADZ ul. Mickiewicza 2
www.jgl.pl
Polub nas na facebook.com/kurswozkiwidlowe Inne oddziały: ŁÓDŹ ul. Tuszyńska 60/64
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Wolborska 6B
KATOWICE ul. Bracka 20f
RUDA ŚLĄSKA ul. Karola Goduli 36
TYCHY ul. Fabryczna 11
KRAKÓW ul. Saska 4 PROWADZIMY SZKOLENIA DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU