Szczecin ciche centrum - Niemcewicza - wynajmę

Ładne mieszkanie z umeblowaniem w cichym miejscu na spokojnym, kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu, blisko ścisłego centrum miasta – do wynajęcia od lutego 2014r. Wszędzie blisko, urzędy, dworce, sklepy, galerie handlowe, restauracje, parki, komunikacja miejska – naprawdę wszystko "pod ręką", samochód przestaje być potrzebny :)
Na wszelki wypadek na nowego lokatora oczekuje własne miejsce parkingowe "przed samymi drzwiami", oczywiście za dodatkową opłatą +100pln/m-c. Z wyposażenia w mieszkaniu m.in. dużo pojemnych szaf i schowków w zabudowie na wymiar, pralka, lodówka, umeblowanie z wyposażeniem – kuchnia, salon, część sypialna (gruby, wygodny i zdrowy materac na dużym, podwójnym łóżku).
Mieszkanie niedawno odświeżone, bez instalacji gazu – co zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo. Na podłogach wysokiej jakości parkiet i terakota. Obszerny taras z widokiem na zieleń, przed oknami otwarta przestrzeń bez gęstej zabudowy! Do dyspozycji również piwnica o powierzchni 8m2 z drzwiami antywłamaniowymi. Czynsz + opłaty (czynsz do SM 300pln/m-c, w tym ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci, itp.). Dowolny okres najmu. Wymagana kaucja. * * *
POŚREDNIKOM – STANOWCZO DZIĘKUJĘ, PROSZĘ NIE DZWONIĆ, szanujmy swój czas!