Świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie 45m2 +z podziemny parking

Świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z podziemnym miejscem postojowym dla pary lub singla do wynajęcia na ulicy Płaszowskiej. Dostępne od 25 października 2013.
1300zl na miesiąc plus czynsz 350 zł na miesiąc plus prąd (w czynszu ogrzewanie, woda, monitoring, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnej).
Mieszkanie przytulne z dużą ilością światła, w pełni wyposażone, w bloku z 2008r na drugim piętrze. W bloku jest winda z garażu na poziomie minus jeden. Duży salon z aneksem kuchennym: nowe wyposażenie w kuchni (lodówko-zamrażarka, zlewozmywak, okap, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna) oraz nowe meble na wymiar; w salonie nowe meble: szafa, regał, stół i 4 krzesła, komoda, kanapa oraz wyjście na balkon; nowa szafa na wymiar w przedpokoju; w łazience wanna, toaleta, pralka automatyczna oraz nowe meble. W sypialni oprócz dwuosobowego łóżka jest także szafa, regał na książki i biurko. Możliwość podłączenia UPC.
Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami Krakowa : – 3 km do Rynku, – 1,5 km do dzielnicy Kazimierz, – 1,5 km do centrum handlowego M1, – 2 km do centrum rozrywki Plaza, około 200 m od budynku znajduje się przystanek MPK, oraz 500m przystanek nowej linii szybkiego tramwaju.
Kaucja 2000zł.