Subwoofer Aktywny + wzmacniacz na kolumny VK 621

SUBWOOFER AKTYWNY VK 621 Odtwarzacz USB/SD, Wejście na dwa mikrofony
Subwoofer posiada wbudowany wzmacniacz, który zasila dowolne kolumny kablem głośnikowym POLSKA GWARANCJA 12 MIESIĘCY Voice Kraft innowacyjna technologia i nowoczesne wzornictwo. Po raz kolejny niemiecka firma przekonuje nas do swoich produktów jakością dźwięku zachowując standardy jakimi kierują się liderzy drogiego rynku Hi-end.
Jedna z najwyższych serii zestawów VK została oparta na konstrukcji MDF.
Głośniki wysoko tonowe oparte na jedwabnej kopułce oraz najlepsze średnio tonowe zapewniają czystość dźwięku. Mocne głośniki basowe zapewnią solidny bass.
Zdecydowanie zestaw klasyfikuje się do drogich zestawów zarówno odsłuchów stereofonicznych jak i w systemie wielokanałowym kina domowego. Subwoofer posiada wzmacniacz do 2 kanałów frontowych. Obiektywnie patrząc dla Voice Kraft rozwój i innowacja ma kolosalne znaczenie… Jest to bardzo praktyczny i wszechstronny subwoofer – idealne rozwiązanie dla pubów, kawiarni oraz użytku domowego. Zestaw nie potrzebuje wzmacniacza, odtwarzacza CD lub mp3 ponieważ wszystko to wchodzi w skład oferowanego zestawu. Subwoofer posiada wbudowany wzmacniacz, który zapewni każdemu zestawowi kina domowego dodatkowy potężny bas bez żadnych zniekształceń. Dodatkowo subwoofer posiada również wzmacniacz dwóch kanałów frontowych do którego podłącza się kolumny głośnikowe tak że nie potrzeba już oddzielnego wzmacniacza czy amplitunera do kolumn. Na tylnim panelu subwoofera umieszczone jest wyjście bass reflex dające czysty, dynamiczny i nie podbarwiony bas. Na przednim panelu wzmacniacz posiada wejście na USB i kartę pamięci SD/MMC oraz na dwa mikrofony, co pozwala na stosowanie subwoofera jako karaoke. Z tyłu subwoofera znajduje się wejście liniowe niskiej częstotliwości (RCA/CHINCH) pozwalające na podłączenie do subwoofera zewnetrznego źródła sygnału takiego jak komputer, odtwarzacz MP3, odtwarzacz CD, smartfon. Z tyłu wzmacniacza umieszczone jest również wyjście na dwie kolumny frontowe, które nie muszą korzystać z żadnego dodatkowego wzmacniacza SPECYFIKACJE SUBWOOFERA:
Moc wyjściowa: 150W Moc wzmacniacza: subwoofera 40W
Pasmo przenoszenia: 45Hz – 500Hz Skuteczność: 92 dB Średnica głośnika: 20 cm Waga: 11 kg Rozmiary (szerokość x głębokość x wysokość ) 38 x 31 x 27 cm Kolor: front subwoofera black piano (lakier fortepianowy) boki walnut pearl (czysty orzech amerykański).