SPRZEDAM (zamienię) piękny dom JAMIENKO k. Wałcza 340 tys.zł

Wszystkie możliwości są do ustalenia. Dom na wsi, 1.5 km od jeziora Betyń.Tuczno-okolice,Jamienko,dom wolnostojący o pow.całkowitej 261,65 metra, użytk.222,65 m, położona na działce(własność) o pow.9000metra. Dojazd drogą asfaltową.
Uzbrojenie:prąd, wodociąg,szambo, linia telefoniczna. Budynek po kapitalnym remoncie w roku 2002, zbudowany z cegły oraz kamienia, ocieplony styropianem, otynkowany, częściowo podpiwniczony, dach dwuspadowy pokryty blachodachówką. Ogrzewanie-kominek z płaszczem wodnym, grzejniki konwektorowe. Okna nowe, drewniane. W budynku na podłogach terakota, deski oraz panele, ściany obłozone drewnem, gładzie gipsowe oraz glazura.
Opis domu: PARTER:-oszklony taras(25m), korytarz(18m), kuchnia ze stylowąkuchenką węglową(14m), garaż (20m), spiżarnia(4,5m), łazienka z wanną narożną (3,7m), pokój 10m, pokój 9,8 m, salon z kominkiem 40m
PIĘTRO: antresola nad salonem 37,1 m, pokój 61,8 m.
Na działce znajduje się budynek gospodarczy z czerwonej cegły, pokryty dachówką cementową oraz wolnostojący garaż murowany z cegły klinkierowej pokryty blachodachówką.
W ogrodzie rosna drzewa owocowe: czereśnia, jabłoń i wiśnia.
W miejscowości znajduje się sklep spożywczy, dojeżdzają autobusyPKS i busy.
Szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole w oddalonych o 2 km Marcinkowicach. ZAPRASZAM do obejrzenia, naprawdę warto tu zamieszkać !