Sprzedam nowy dom k/Blachowni

Sprzedam nowy dom – 2012r w miejscowości Cisie w gminie Blachownia. Cisie to urokliwa miejscowość położona wśród lasów w Otulinie Parku Krajobrazowego "Lasy nad Górna Liswartą", oddalona od Częstochowy 16 km. Dojazd do działki, drogą b. dobrze utwardzoną o szerokości 6 m. obok nowe domy, bardzo dobre sąsiedztwo, las, cisza i spokój, czyste powietrze brak jakichkolwiek zakładów przemysłowych i produkcyjnych. 100m przystanek autobusowy bardzo dobry rozkład jazdy. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, sklep, kościół, gimnazjum, sklepy, markety Biedronka, Wafelek, Kamil, poczta, apteki, stacje paliw, bank, ryneczek, kryta pływalnia, hala sportowa, basen letni, dom kultury, przychodnia zdrowia – przystanek autobusowy przy przychodni, liczne ścieżki rowerowe, stadnina koni, pole golfowe, wszystko w odległości do 5km/7km. Wbrew pozorom bardzo dobry dojazd do Częstochowy jak i bardzo dobra komunikacja. W budynku wykonano tynki naturalne cementowo – wapienne + gipsówki. Instalacja wodnokanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wylewki przygotowane pod okładziny podłogowe – płytki, panele itp.Dom wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe, natomiast w trzech pokojach zainstalowane są kaloryfery . Rozprowadzono instalację alarmową, elektryczną, internet – światłowód, odkurzacza , centralnego. Woda i prąd w budynku. Parapety wewnętrzne granitowe białe, okna białe z potrójną szybą, rolety zewnętrze białe – elektryczne, drzwi wejściowe drewniane, brama garażowa segmentowa ocieplana, wyłączniki i gniazdka zamontowane. Na parterze znajduje się duży salon 39m.kw z dwoma oknami balkonowymi jednym z nich które jest przesuwane wychodzi sie na zagospodarowany taras, w salonie jest również miejsce na kominek, trzy pokoje 12 m.kw każdy, obszerna kuchnia z dwoma oknami 16m.kw, łazienka z oknem, osobno wc – razem 12,40 m.kw, przestronny hol, szerokie drzwi wejściowe, garaż oraz kotłownia. Przy ewentualnej adaptacji poddasza zyskujemy dodatkowo dwa pokoje, łazienkę, przedpokój razem 38,70m.kw, obecnie powierzchnia użytkowa budynku wynosi 147 m. kw. Budynek wykonany w technologii murowanej, pustak Max 25cm, ocieplenie styropian 15 cm, akryl silikonowy biały, fundament z bloczków betonowych, ocieplony, zaizolowany zgodnie ze sztuką budowlaną, na zewnątrz zastosowano marmolit. Na dachu ułożono dachówkę cementową Braas, kominy klinkierowe. Podjazd do garażu, dojście do domu oraz taras wyłożone kostką brukową, na schodach przed głównym wejściem i wejściem do kotłowni płytki.Na podłodze w garażu i kotłowni płytki. Lampy na budynku i przed budynkiem. Działka ogrodzona (w trakcie prac). Wszystko wykonano starannie i z dużą dbałością. Trzy projekty kuchni do wyboru, pełna dokumentacja, księga wieczysta, wypis z rejestru gruntów i budynków do wglądu.
Oferta bezpośrednia, godna polecenia szczególnie dla osób ceniących sobie spokój i piękno natury jak również dobry dojazd – brak korków. Zachęcam jednak do osobistego obejrzenia domu jak i okolicy.
Cena do rozsądnej negocjacji. Więcej zdjęć: https://picasaweb.google.com/104831494913288852851/DomCisie?authkey=Gv1sRgCJLwg-D436aKlQE Nie zgadzam się na kontakt ze strony biur nieruchomości w sprawie współpracy.