SPRZEDAM!!! Mieszkanie w Szczytnicy po remoncie. Nowa lepsza cena!!!

Do sprzedaży posiadamy 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m kw znajdujące się na I piętrze w miejscowości Szczytnica z wysokim standardem wykończeń do zamieszkania od zaraz. Nie wymaga wkładu finansowego.
Mieszkanie słoneczne z jednym balkonem, ocieplone od wewnątrz. Zostały wymienione wszystkie instalacje na nowe, ogrzewanie centralne elektryczne w miedzi. Nowe okna PCV, drzwi wewnętrzne oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Na podłogach panele, łazienka w kaflach. Kuchnia zabudowana ze sprzętem AGD (piekarnik elektryczny, płyta gazowa, okap, zmywarka). Trzy duże szafy wnękowe (w przedpokoju, sypialni oraz łazience). Do sprzedania mamy również 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47 m kw z dwoma balkonami do kapitalnego remontu. Mieszkania można połączyć, gdyż znajdują się obok siebie na tym samym poziomie.
Dogodny dojazd autostradą A4 do Legnicy – 30 km oraz do Bolesławca – 15 km. Blisko las, strefa ekonomiczna LSSE "Krzywa", dwie stacje paliw, KFC, restauracja, kantor wymiany walut, sklepy, duże i małe zakłady pracy.