Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Markach pod Warszawą

Dwupoziomowy lokal mieszkalny na osiedlu „Horowa Góra” w Markach, przy ul. Dużej 5d, o pow. użytkowej 117,5 m2 mieści się na III i IV p. w budynku, na parterze którego położone są lokale użytkowe: delikatesy, dentysta, fryzjer i kosmetyczka, pizzeria. Osiedle ukończone w 2006 r. posiada ochronę i monitoring, dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci. W odległości 10-50 m od budynków znajduje się las, przeważnie iglasty, ciągnący się w kierunku Nieporętu, a 1 km dalej – rezerwat przyrody „Horowe Bagno” (ostoja ptactwa). Do lokalu przypisane jest własne miejsce parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.
Na III p. lokalu jest duża loggia i mały balkon, a na IV p. dwa duże tarasy. Na III. p. duża kuchnio-jadalnia o pow. 26 m2. W części kuchennej zabudowano płytę gazową z wyciągiem, lodówkę, kuchenką mikrofalową, piekarnik wysuwany, przy czym wszystkie te urządzenia produkcji f-my Bosch są w doskonałym stanie. Jest tam ponadto 1 pokój o pow. 16 m2 oraz duża łazienka z szafą wnękową, umywalką i kabino-wanną f-my Ravak, piecem gazowym f-my Immergas, a także osobna mała ubikacja z sedesem, pisuarem i umywalką.
Na IV p. duży salon, sypialnia z dużą szafą wnękową oraz duża łazienka z 2 szafami wnękowymi, wanną z hydromasażem, umywalką, sedesem i bidetem.
Na III. p. podłoga z desek bambusowych ciemnych, na IV p. podłoga z desek bambusowych jasnych.
W lokalu zamontowano system alarmowy z monitoringiem f-my Solid Security.