Sprzedam mieszkanie bez pośredników bez prowizji!!!

Jednopokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych!!! Mieszkanie po generalnym remoncie
1.Kuchnia bardzo ustawna, jedna ściana wyłożona kamieniami, między meblami płytki ceramiczne, na podłodze płytki ceramiczne. 2. Przedpokój na ścianach ozdobny tynk marmurowy, na podłodze płytki granitowe, sufit podwieszany. Drzwi drewniane na korytarz wspólny o pow. 6,38 m2. 3. Pokój o pow. ok 24m2 przestronny, bardzo ustawny, na ścianach i suficie gładź, na podłodze panele. 4.Łazienka o pow. ok 4m2 na ścianach i podłodze wysokiej klasy płytki ceramiczne, prostokątna umywalka w zabudowie szafkowej, prysznic z panelem i brodzikiem, muszla klozetowa, sufit podwieszany.
5. Przynależne pomieszczenie piwniczne 9 m2. Okna plastikowe białe.
Budynek po remoncie klatki schodowej w 2012 r. monitoring na każdym piętrze, dach po remoncie – kredyt spłacony. Prężnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa. Ogrzewanie węglowe. Niskie koszty utrzymania mieszkania: czynsz za mieszkanie to: 96 zł – fundusz remontowy, 52 zł – zaliczka na eksploatację .
Dodatkowo zimna woda według zużycia (13,8 zł/m3) oraz wywóz nieczystości (14 zł/os. wg uchwały Rady Miejskiej w Bytomiu – stawka za wywóz nieczystości niesegregowanych). Mieszkanie słoneczne, okolica przyjazna i zielona: naprzeciwko park gdzie jest otwarty basen miejski i place zabaw, w budynku obok przedszkole miejskie, w pobliżu szpital, szkoła podstawowa, urząd miejski, usc . Lokalizacja świetnie skomunikowana (DTŚ 5 min. austostrada A1 – 5 min, przystanki: autobus i tramwaj ok. 50 m.). Polecam i ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA – na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach.
CENA DO NEGOCJACJI.
Możliwość kupienia drugiego mieszkania w tym samym budynku – dwupokojowe 44m2 w cenie 120.000 zł