SPRZEDAM MIESZKANIE 3 pokojowe Kurdwanów

Sprzedam bez pośredników 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Kurdwanów/ ul.Wysłouchów/. Ekspozycja okien wschód – północ.
Mieszkanie znajduje się na X piętrze, 10 piętrowego bloku. Składa się ono z przedpokoju, 3 oddzielnych pokoi (o powierzchni ok. 25 m2, 15 m2 i 10 m2), oddzielnej jasnej kuchni, łazienki i osobnego WC. Mieszkanie jest ciepłe ( ogrzewanie z MPEC-u), jasne i ustawne. Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny, dający nowemu właścicielowi dużą swobodę w aranżacji. Kuchnia jest jasna . Duży pokój / salon/ z wyjściem na zadaszony duży balkon o dł.4,6 metra i szer.1,3 m.
W całym mieszkaniu wymienione zostały okna. Mieszkanie jest wyodrębnione z zasobów spółdzielni i posiada założoną księgę wieczystą. Stan prawny jest uregulowany, bez obciążeń. Czynsz miesięczny wynosi 460 zł, w tym wliczona jest zaliczka za C.O., wodę zimną, fundusz remontowy, administrację i śmieci. Woda w mieszkaniu jest opomiarownia i rozliczana zgodnie ze zużyciem.
Blok jest odnowiony i ocieplony, posiada dwie cichobieżne windy. W niedalekiej odległości znajduje się basen , korty tenisowe, szkoła, sklepy oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta m.in. dzięki szybkiemu tramwajowi – 30 min do centrum Krakowa, Przed blokami jest duża ilość miejsc parkingowych dla mieszkańców bloku. Blok okablowany UPC – telewizja – internet – telefon. Serdecznie zapraszamy do oglądania kontakt jacek