Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe Brzeg

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Brzegu przy ul. Ks. Makarskiego 1 o powierzchni 48,6 m2 wraz z piwnicą 4 m2 położone na wysokim parterze.
Mieszkanie posiada wymienione w 2014r okna oraz nową podłogę panelową. Mieszkanie posiada duży balkon, osobną kuchnię z oknem, przedpokój i wiatrołap, łazienkę i dwa bardzo ustawne pokoje. Mieszkanie jest słoneczne praktycznie przez cały dzień. Ogrzewanie miejskie, można przerobić na ogrzewanie gazowe.
Mieszkanie jest częścią Wspólnoty Mieszkaniowej, co generuje niskie koszty eksploatacji. Budynek zamieszkany jest głównie przez osoby starsze, co daje gwarancję ciszy i spokoju. Budynek jest oddalony od głównej ulicy, ale równocześnie w niewielkiej odległości znajdują się ważne dla życia miejsca jak duży sklep, apteka, przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa i gimnazjum, Kościół itp. Media: zimna i ciepła woda z własnego kolektora budynku, prąd, gaz, doprowadzone złącza dla internetu, telefonu i telewizji kablowej. Mieszkanie będzie do zamieszkania od stycznia 2015r.