Sprzedam mangi i anime

Sprzedam mangi! Jeśli znajdziecie gdzieś taniej, możemy się targować. Przy mangach gdzie dopisałam, że stan idealny, to jest on taki jak mang w sklepach (a czasem w sklepach jest nawet gorszy xD). Tam gdzie bardzo dobry, to mam jakieś zastrzeżenia (ryski na okładkach czy inne takie drobne usterki). Napisałam że cena to 14 zł, ale ogólnie cena jest zależna od tego jaką mangę chcesz kupić (np ta w gorszym stanie będzie tańsza) Tam gdzie podana jest tylko jedna cena, sprzedaję całość.
W innych przypadkach (pomijając pojedyncze tomy) sprzedaję albo całość, albo końcówki. To znaczy nie sprzedaję tomów ze środka bo później trudniej mi sprzedać a i na półce nie za dobrze wyglądają : (
Ceny są dosyć niestabilne, pieniędzy na prawdę bardzo potrzebuję, więc jak za drogo to piszcie. Nazwa/ ilość tomów/ cena całości (cena w nawiasach to cena za sztukę)/ stan .hack// bransoleta zmierzchu/ 3 (cała seria)/ 30/ dobry (uszkodzona okładka)
Black lagoon/ 5/ 80 (16)/ bardzo dobry
Brzoskwinia/ 1 (drugi tom)/ 7/ dosyć słaby (chodzi o okładkę – nie wygląda na najnowszą, ma już swoje lata)
Dengeki Daisy/ 1/ 16/ b.dobry
Kuroshitsuji/ 1 (piąty tom)/ 15/ b.dobry (wszystko ok, poza małym uszkodzeniem okładki)
Spice and wolf/ 2/ 32 (16)/ idealny
Tokyo toy box/ 1 (drugi tom kończący serię)/ 17/ b.dobry (idealny, poza malutką jaśniutką plamką u góry na kartkach. Ona już była jak kupiłam)
Vassalord/ 1/ 16/ idealny
Rappa/ 2 (cała seria)/ 36 (16 i 20)/ idealny
Rewolucjonistka Utena/ 6 (cała seria)/ 80/ idealny
Ouran high school host club/ 5/ 70 (13)/ idealny
Soul eater/ 2/ 30 (15)/ idealny
Kagen no tsuki/ 3 (cała seria)/ 50 (16)/ idealny
Karneval/1/ 16/ idealny (anime!) ghost in the shell/ 3, 4, 8. Tu nie podaję ceny, bo sama się nie oriętuję, ale jak ktoś zainteresowany, to pisać – ustalimy : ) W każdym bądź razie nie zamierzam drogo dać. Jeśli tylko ktoś jest zainteresowany, to pisać. Tam gdzie są jakieś uszkodzenia podałam krótką informację, ale na prośbę mogę dać zdjęcia.