SPRZEDAM Ładne Mieszkanie Jak NOWE Wrocław Kawalerka OKAZJA !

OKAZJA !!! Super Cena
Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe po remoncie o powierzchni 23 m2 we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, przy ul. Okulickiego 19a. CENA 129.000 zł.- do negocjacji
Mieszkanie składa się z:
* pokoju
* kuchni
* przedpokoju
* łazienki z WC Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, 10 piętrowego bloku (przez co nie słychać lokatorów mieszkających wyżej). Blok strzeżony z nową windą. (Blok posiada 2 windy) Mieszkanie jest po remoncie, gotowy do wprowadzenia OD ZARAZ, bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie jest słoneczne, kuchnia jasna z wyposażeniem. Okna nowe PCV. W pokoju na podłodze linoleum (pod spodem parkiet) w kuchni i w łazience kafelki pod sufit. W przedpokoju szafa. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub osób uczących się we Wrocławiu. Okolica:
Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura osiedla: żłobek, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, pizzerie, tereny rekreacyjne. Multimedia:
W budynku dostępna jest telewizja kablowa, internet oraz telefon, w mieszkaniu jest podłączona antena satelitarna. Komunikacja:
Pobliska obwodnica śródmiejska oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia umożliwiają szybkie dotarcie do różnych części miasta. Liczne połączenia autobusowe z dwóch pętli zapewniają łatwy dojazd do Centrum miasta w 15 minut jak również do większości uczelni. W odległości 300 metrów przystanek PKP połączenie z dworcem Głównym w 15 min. Kontakt: ARTUR-właściciel mieszkania