SPRZEDAM kiosk/budka/sklepik/altanka/stróżówka. OKAZJA CENOWA !

Wymiary : długość 450cm,szerokość 300cm,wysokość 250cm Konstrukcja bardzo estetyczna ,lekka ,wykonana z płyt ‚blachoaluminium’ wypełnionych 10cm styropianem. Jest wzmocniona w newralgicznych punktach (okolice okien ,drzwi) solidnymi konstrukcjami z kątowników . Same płyty warstwowe wykonane były przez firmę z Partyni k.Radomyśla Wlk. Moim pomysłem i wykonaniem było wstawienie dużych okien i przeszklonych drzwi wejściowych ,wzmocnienia, podłoga i zaadaptowanie wnętrza w sposób jaki mi było potrzebne(obecnie zdemontowane-nie jest przedmiotem sprzedaży) Wnętrze można pozostawić „gołe” lub wykończyć wg uznania i przeznaczenia.
Przeniesienie kiosku/pawilonu wymaga rozebrania konstrukcji ,ale samo złożenie to kilka godzin/pół dnia pracy dla fachowców ,gdyż teraz -po pierwotnym montażu- wykonane są już wszelkie wycięcia,wiercenia montażowe,dopasowania płyt,kątowników,blach łączących itp. Uwaga ! Demontaż został już dokonany ! Konstrukcja przygotowana do odbioru -zdemontowana i dokładnie opisana dla łatwiejszego ponownego montażu.
Kiosk jest w idealnym stanie technicznym – użytkowany był jako kantor w Centrum Handlowym Pasaż w Mielcu.Cały czas pod dachem.Nigdy nie podlegał żadnym wpływom czynników zewnętrznych/opadów atmosferycznych. Może służyć jako kiosk, sklepik-warzywniak , altana działkowa, budynek gospodarczy przy domu lub w trakcie jego budowy, pomieszczenie ochrony jakiegoś obiektu, ‚kanciapa’ magazyniera w dużej hali ,biuro na placu/parkingu itp. Do użytkowania na zewnątrz wymaga wykonania jakiegoś dachu ,który osłoni przed czynnikami zewnętrznymi.
Oczekiwana przeze mnie cena to w rzeczywistości nawet nie jest zwrot kosztów materiałowych. 1m kw. nowej płyty to koszt ok. 100pln brutto a tu jest użyte ok.50m kw. + panoramiczne okna,przeszklone drzwi,podłoga,instalacja elektryczna z bezpiecznikami,licznikiem,listwami zasilającymi (zdemontowana ale do ponownogo użycia)…
Wystarczy chwila z wyszukiwarką by sprawdzić ,że przy takiej jakości wykonania ,jest to bardzo dobra propozycja cenowa.
W zależności od preferowanej formy możliwe jest wystawienie faktury lub sprzedaż na zwykłą umowę kupna-sprzedaży.