Sprzedam działkę z domem

Sprzedam działkę 2100 m2 z domem wolnostojącym całorocznym 72 m2 w malowniczej miejscowości Dąbrówka 5 km od Różana. działka jest częściowo ogrodzona, na której rosną drzewa owocowe i iglaki.
Dom parterowy z użytkowym poddaszem został zbudowany na początku lat 80 z pustaka, z drewnianym gankiem. Dach dwuspadowy pokryty eternitem. Budynek mieszkalny to drewniany przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym (3 m2), nie wielki przedpokój (3 m2) z drewnianymi schodami prowadzącymi na poddasze. Duża przechodnia kuchnia (10,5 m2 kuchnia z paleniskiem i piecem kaflowym), połączona z mniejszym pokojem (11,3 m2 z możliwością oddzielenia). Drugi pokój (17,1 m2), łazienka (3,2 m2 stan surowy). Drewniane podłogi, okna, drzwi wejściowe. Poddasze częściowo zaadaptowane. Podpiwniczenie (2 pomieszczenia użytkowe i duży garaż). Media prąd, woda z własnego ujęcia z możliwością podłączenia do wodociągu, szambo, darmowe wi-fi.
Na tym terenie obowiązuje europejski program Natura 2000 chroniący zasoby przyrody.Bardzo wysoki wskaźnik lesistości nadaje tej okolicy cechy o wysokich walorach ekologicznych i krajobrazowych.Okolica przepięknych lasów, łąk i rzeki Narew – raj dla wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych a także rodzin kochających spokój, ciszę i wypoczynek.
Uregulowany stan prawny, własność notarialna bez obciążeń.