Sprzedam działkę w Radomsku

Witam serdecznie, Pragnę zaoferować Państwu możliwość kupna działki przy ul. Krańcowej w Radomsku. Poniżej kilka podstawowych informacji o sprzedawanej nieruchomości.
Lokalizacja nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona jest w Radomsku przy ulicy Krańcowej 121. Działka zlokalizowana jest na obrzeżach miasta Radomska, w odległości 5 km od centrum, droga publiczna / gminna – ulica Krańcowa, przy czym od działki do początku ulicy Krańcowej i ulicy Przedborskiej jest 1600m, działka od tyłu przylega do gruntów gminy Radomsko (obręb Kolonia Kietlin). Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki wynosi 1,2641ha, a szerokość od strony ulicy ~ 75m, co pozwala na realizację zupełnie dowolnej zabudowy na różne cele, nie tylko mieszkalne. Ulica Krańcowa posiada nawierzchnię asfaltową, linię energetyczną i telefoniczną oraz wodociąg. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią nieruchomości z zabudową mieszkaniową zagrodową, po drugiej stronie ulicy grunty niezabudowane, pojawiają się też nowe budynki jednorodzinne – nowoczesne, okolica pięknieje, miejsce spokojne do zamieszkania – nie ma hałasu, ruch na ulicy mało uciążliwy, świeże powietrze. Jeśli będą Państwo zainteresowani, proszę o kontakt – chętnie udzielę dodatkowych informacji i udostępnię mapki. Dziękuję za czas poświęcony na zapoznanie się z ofertą i zachęcam do kontaktu.