Sprzedam Dom Z Działką 44 ARY w Zgłobicach UL. Kręta - Tarnów

Witam serdecznie.
Do sprzedania posiadam dom murowany, rodzinny (nie wykończony) w malowniczym miejscu obok Tarnowa. Dom wybudowany w przepięknej miejscowości Zgłobice, na wzgórzu nie opodal rzeki Dunajec.
Jadąc od Wojnicza mijając most na Dunajcu znajduje się on zaraz na wzgórzu tuż nad restauracją "Zajazd Dunajec". Z domu rozpościera się przepiękny widok na rzekę, oraz panoramę Wojnicza i sąsiednich miejscowości.
Teren mojej działki wraz z domem na której stoi to aż 44 ary, więc śmiało można wybudować obok kolejne domy ( działka uzbrojona). Dojazd pod działkę asfaltowy, bardzo blisko do miasta Tarnowa jak i Wojnicza, urocza lokalizacja. Domek do wykończenia, tj. ściany już w tynkach, instalacje większość podpięta, garaż bliźniak, tylko wykończyć lub przebudować pod siebie i mieszkać. POWIERZCHNIA UŻYTKOWA DOMU: 242m2
POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 44 ARY Możliwość oglądnięcia domu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Cena 449000 zł ruchoma do negocjacji, czekam na rozsądne propozycje z Państwa strony. Jesteś zainteresowany… Dzwoń… ZAPRASZAM.