Sprzedam dom!!! WROCŁAW

Do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy usytuowany na Krzykach – Księże Wielkie.
Budynek wolno stojący typu jednorodzinnego, z częścią usługową w parterze. Budynek jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Dach stromy dwuspadowy, z naczółkami w części wzdłużnej. Polecamy do sprzedaży komfortowy dom wolno stojący o powierzchni 168 m2 położony na pełnej zieleni działce o łącznej powierzchni 500 m2. Poziom pierwszy, na który składa się przestronny salon z kominkiem połączony z jadalnią 29,3 m2, umeblowaną i wyposażoną kuchnią 13 m2. Z salonu wyjście na duży i słoneczny przez cały dzień taras. Na tym samym poziomie znajdują się: 3 pokoje w tym 1 z dodatkowym wyjściem na zadaszoną część tarasu (2x 12,3 m2 i 13 m2), łazienka 6,3 m2, wc 1,3 m2, pom. gosp., przestronny korytarz 17,5 m2 oraz hol z klatką schodową 9,8 m2. W bryle domu znajduje się duży garaż jednostanowiskowy, z tyłu garażu znajduje się kotłownia. Na poziomie drugim znajdują się 3 sypialnie (9,8 m2; 12,5 m2; 13,5 m2) i drugi salon z balkonem 19,7 m2, z możliwością postawienia kominka, duża jasna łazienka 7,7 m2, część rekreacyjna 9,2 m2.
Podane wymiary powierzchni użytkowej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia idealne warunki do zamieszkania, także jako dom dwurodzinny. Zastosowane materiały i udogodnienia:
- ławy fundamentowe żelbetonowe zbrojne wzdłużne
-mury fundamentowe do poziomu izolacji poziomej z bloczków betonowych na zaprawie cementowej
- ściany nadziemne z elementów ceramicznych pustaków o grubości 25 cm, ściana wykuszu z elementów gazobetonowych, ustawiona na stropie
strop gęstożebrowy częściowo prefabrykowany typu TERIVA
- dach dwuspadowy o typowej konstrukcji płatwiowo-kleszczowej, przykrycie dachu blachą dachówkową
-schody na poddasze dwuzabiegowe o konstrukcji drewnianej
-tynki wew cementowe i wapienno-cementowe
- wykończenie elewacji w technologii lekkiej, tynk strukturalny
- woda zimna i ciepła w rurach miedzianych
- kanalizacja w rurach PCV
- ogrzewanie C.O. w rurach miedzianych, piec olejowy
- kuchnia zabudowana meblami, wysokiej klasy sprzęt AGD
- ogrodzenie z cegły klinkierowej
- drewniane parapety wewnętrzne , zewnętrzne ceramiczne
- schody wykonane z drewna dębowego i kutego żelaza,
- drewniane duże okna w większości dwu skrzydłowe
- na podłogach w kuchni, przedpokoju i salonie na parterze, obu łazienkach, wc, holu, tarasie, schodach przed wejściem płytki ceramiczne
- na podłogach w pokojach i sypialniach panele drewniane
- ogrzewanie olejem opałowym Budynek otacza pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, małym oczkiem wodnym. Podjazd i ścieżki wykonane z płyt piaskowych. W bliskiej odległości znajduje się park wschodni ,tereny spacerowe i rekreacyjne. W sąsiedztwie liczne punkty usługowe, handlowe i gastronomiczne. Szkoła podstawowa, terapeutyczna i przedszkole. Wygodna komunikacja z miastem, w pobliżu przystanki autobusowe. Do centrum 15 min. samochodem. Szczególnie polecam i zapraszam na prezentację. SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW!!!!