Sprzedam Dom Warzyn Drugi (10km od Jędrzejowa)

Witam
Sprzedam BEZ POŚREDNIKÓW nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, budynkiem gospodarczym murowanym oraz garażem drewnianym położonymi w Warzynie Drugim, gmina Nagłowice, powiat jędrzejowski na działce o powierzchni 1,4500mkw. (użytki : działka rolna: 10100 mkw., sad: 600 mkw., łąki: 3200 mkw.). Teren nieruchomości w części zabudowanej ogrodzony, grunt porasta trawnik oraz nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych.
Warzyn położony jest w odległości około 3,4 km na południe od drogi głównej Jędrzejów Katowice oraz około 9,0 km na zachód od drogi głównej E7 Kielce Kraków. Nieruchomość położona w odległości około 8,0 km od miasta powiatowego Jędrzejów przy drodze o nawierzchni asfaltowej. Odległość do komunikacji zbiorowej około 280 m. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa. Najbliższy sklep zlokalizowany jest w odległości około 250 m.W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa oraz tereny rolne położone w głębi. Zaletą takiej lokalizacji jest położenie przy drodze o małym natężeniu ruchu samochodowego i pieszego, w niewielkiej odległości znajdują się tereny lasów.
Budynek mieszkalny wybudowany w 1981 roku na planie prostokąta, dwukondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym (istnieje możliwość adaptacji na cele mieszkalne). Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 172,41 mkw. (określona na podstawie obmiaru bez poddasza).
Budynek o konstrukcji murowanej z cegły plus pustak. Stropy żelbetowe monolityczne. Brak tynków zewnętrznych, wewnątrz tynki cementowo wapienne. Schody wewnętrzne na piętro żelbetowe monolityczne i drewniane na poddasze. Więźba dachowa drewniana czterospadowa kryta blachą ocynkowaną. Ściany i posadzki suche.
Stolarka okienna drewniana typowa. Drzwi wejściowe drewniane. Tynki wymalowane, z glazurą, tapetą; posadzki betonowe z terakotą, podłogi drewniane z linoleum, Grzejniki blaszane. W łazience na piętrze ściany oraz posadzka przygotowane pod glazurę i terakotę. Wyposażenie kotłowni stanowi piec centralnego ogrzewania, pompa wodna z hydroforem.
Na program użytkowy parteru składa się ganek, kotłownia, przedpokój, kuchnia z aneksem kuchennym, pokój, łazienka, oddzielne WC, pomieszczenie gospodarcze i klatka schodowa. Na piętrze zlokalizowane są cztery pokoje , korytarz, kuchnia, klatka schodowa.Z pokoju wyjście na taras. Poddasze stanowi jedną przestrzeń.
Budynek wyposażony w media: energia elektryczna z sieci, kanalizacja z sieci (istnieje również szambo), woda ze studni. Istnieje możliwość podłączenia Internetu radiowego. Cena do negocjacji! ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA.