Sprzedam dom w centrum Grodziska

Dom w Grodzisku na ul. Żwirki i Wigury, 2 poziomy mieszkalne, o pow. 205 m2 ( bez piwnic), działka 523 m2.
Dom jest całkowicie podpiwniczony, z urządzeniami wod.-kan na każdym poziomie. Budynek gotowy do przejęcia i zamieszkania od zaraz.
Zestawienie pomieszczeń na jednym poziomie z powtórzeniem ich na drugim poziomie :
Kuchnia ( 8.79 m2) przedpokój 6,60 m2, pokój 19,28 m2 pokój 17,28 m2 pokój 24,82, m2 pokój 21,32 m2 Układ tych pomieszczeń powtórzony jest na drugim poziomie i w piwnicy. Dom wykończony jest nadzwyczaj starannie wysokiej klasy materiałami, można nazwać go komfortowym.
Po sprzedaży może pozostać wyposażenie domu w postaci urządzeń AGD. Czy dodatkowych jak np. Stół bilardowy.
Położony na zachód od centrum Grodziska na ul. Żwirki i Wigury, w okolicy budynków mieszkalnych w bliskości budynku Sądu i Hali sportowej. Plan zagospodarowania uznaje ten teren jako przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowa o niskiej intensywności. Stan techniczny domu dobry, bez pęknięć i zawilgoceń, po kapitalnym remoncie prowadzonym 4 lata temu. Wszystkie media doprowadzone do domu łazienki na każdym poziomie, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym.
Największy wpływ na wartość domu atrakcyjnego architektonicznie ma położenie, z dobrym dojazdem, wykończenie ( po remoncie) wysokiej klasy materiałami budowlanymi i możliwością wykorzystania jako budynku mieszkalnego o charakterze dwurodzinnego, lub budynku biurowo mieszkalnego.
Przy sprzedaży przewiduję współpracę z innymi pośrednikami. Pośrednik przedstawiający nieruchomość swemu klientowi otrzyma dodatkowe wynagrodzenie, niezależne od prowizji jaka otrzymuje od swego klienta.
Kupujący zgłaszający się bezpośrednio jest zwolniony z zapłaty dodatkowej prowizji.
Powyższa propozycja ma charakter informacyjny, a nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC,
Sprzedaż domu odbywa się na zasadzie umowy wyłączności. BIURO POŚREDNICTWA BUDEX na podstawie zawartego ubezpieczenia OC – BIERZE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PRZEPROWADZANĄ ANALIZĘ STANU PRAWNEGO OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI
Pośrednik odpowiedzialny Aleksandra Ziętek-Berdychowska nr.lic. 391, ofertę prowadzi Agent naszego biura Pan Włodek