Sprzedam dom- Pomorzowiczki

NA SPRZEDAŻ
Urokliwy, przedwojenny dom z duszą, po częściowym remoncie oraz zabudowania gospodarcze. Całoroczny, na wsi Pomorzowiczki, woj. opolskie, powiat głubczycki (ok.1km granica Polsko- Czeska). W cenę wchodzą zabudowania oraz grunt( w tym owocowy sad).
Kuchnia z kuchnią kaflową, duża łazienka. Drewniane okiennice. Dom wyposażony jest w piece węglowe do ogrzewania, wodę z sieci miejskiej, oprócz tego na działce znajduje się własna studnia, energia elektryczna 230 V oraz trójfazowa siła 400 V. Powierzchnia domu (ze strychem) ok. 400 m.kw.
Parter: przedpokój ze schodami na piętro, kuchnia, spiżarnia, pokój dzienny, łazienka. mały pokój.
Piętro 1: duży przedpokój, od którego prowadzą wejścia do pokoi. Mieści się 6 pokoi rozmieszczonych po dwa.
Piętro 2: strych, znajduję się nad cała powierzchnią budynku.
Piwnica pod częścią domu.
Przed domem ogródek.
Piękna okolica, z dala od miejskiego zgiełku. Wspaniałe miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój. Działka za zabudowaniami to sad- zielony, malowniczy, porośnięty drzewami owocowymi (śliwy, jabłonie).
Dom nadaje się do zamieszkania, nie mniej jednak wymaga przeprowadzenia prac remontowych. Instalacja wodno-kanalizacyjna jest po częściowym remoncie w 2011r. (w PCV) oraz częściowo nowa elektryka.
Ze względu na wielkość domu, jego układ, a przede wszystkim urokliwość obejścia, jak również piękno okolicznych krajobrazów dom IDEALNIE nadaje się na gospodarstwo agroturystyczne, bądź ośrodek dla np. osób starszych.
NA DZIAŁCE TAKŻE: 1.murowany, piętrowy budynek gospodarczy, w którym można przechowywać np. opał na zimę. 2.murowana, duża stodoła w bardzo dobrym stanie.
Dojazd dobrą drogą asfaltową, wprost z drogi głównej, zimą odśnieżaną. Mały ruch w pobliżu! Cisza, spokój, wokoło lasy. Przepiękne tereny spacerowe i rowerowe! MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI- zadzwoń, obejrzyj, dogadamy się!!! ZIEMIA W SUMIE OKOŁO 0,7 ha.!!! Prosimy o umawianie się przed oglądaniem domu.