Sprzedam dom jednorodzinny w Rawie Mazowieckiej

Do sprzedania duży, przestronny, 2 piętrowy dom wolnostojący w Rawie Mazowieckiej. Usytuowany w cichej i spokojnej okolicy (osiedle domów jednorodzinnych). W odległości 650 metrów od działki znajduje się zalew Tatar, ośrodek sportu i rekreacji, nowo wybudowany basen, kort tenisowy, hala sportowa. Do centrum miasta 1,3 km.
Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń, dobra ekspozycja na strony świata.
Rok budowy 1999. Powierzchnia całkowita 218 m2, powierzchnia użytkowa 108 m2, kubatura 651 m3.
Parter: duży garaż, kotłownia, pralnia i dwa pomieszczenia.
I piętro: kuchnia z jadalnią i spiżarką (16 m2), duży salon ( 30 m2), pokój (14 m2) , wc. i duży przedpokój. Salon i pokój mają duży wspólny taras z widokiem na ogród. W salonie istnieje możliwość zainstalowanie kominka. Za ogrodzeniem aż po horyzont rozciąga się ogród ze stawem należący do sąsiada. II piętro: 3 pokoje o analogicznym rozkładzie jak pomieszczenia na I piętrze dodatkowo łazienka i garderoba. Poddasze możliwe do zaadaptowania.
W pokojach i przedpokoju na II piętrze parkiet. Schody i balustrady drewniane. Na parterze, w przedpokoju na I piętrze oraz łazienkach jest terakota. Cała stolarka tj. drzwi, ościeżnice, futryny i okna są wykonane z drewna.
Dach jest dwuspadowy, pokryty falistą blachą aluminiową. Ogrzewanie gazowe.
Dom jest usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 628 m2.
W skład nieruchomości wchodzi też wolnostojący budynek murowany o powierzchni 40 m2 z garażem i łazienką, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym. Wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną i elektryczna. Idealny na prowadzenie np. działalności gospodarczej.
79 km do centrum Warszawy, 61 km do centrum Łodzi. 1,1 km do wyjazdu na trasę S8 Warszawa- Katowice.
Cena: 550 tyś. zł.