Sprzedam dochodową nieruchomość

Mam do sprzedania dochodowe mieszkanie, dla każdego, kto ma finansową możliwość wziąć kredyt i chciałby, żeby jego kredyt spłacił ktoś inny.
Mieszkanie znajduje się w centrum Bielska z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Ma 100 metrów kwadratowych, posiada 3 indywidualne sypialnie, duży salon, kuchnie, łazienkę i garderobę. Każda z sypialni, wynajęta jest innej osobie i przez ostatnie trzy lata, tylko jeden pokój stał pusty, przez w sumie dwa miesiące.
Każda sypialnia generuje stały dochód, jedna na poziomie 600zł, a dwie po 700zł. To daje w sumie 2.000zł miesięcznie.
Koszt kredytu na 40 lat wynosi: 995.60zł (zakładając 20% wkładu własnego, sprawdzone z http://kalkulatorkredytuhipotecznego.com/).
Koszty mediów wynoszą średnio miesięcznie 600zł. W lecie mniej, w zimie więcej (w zimie najemcy opłacają dodatkową kwotę za ogrzewanie).
Miesięcznie zostaje 400zł, czyli 4.800zł zysku rocznie. Po 40 latach, mamy własne, spłacone mieszkanie i jeśli oszczędzaliśmy zarobione dzięki niemu pieniądze w skarpecie, powinniśmy mieć również 192.000zł. Dodatkowo mieszkanie dalej generuje przychód, a nie musimy już płacić kredytu.
W przypadku poważnego oferenta, mogę zagwarantować najemców przez pierwszy rok. Jednocześnie nauczę przyszłego właściciela, w jaki sposób pozyskać kolejnych najemców.