Sprzedam czteropokojowe pod klucz Poznań-Wilczak

BT* BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI OKAZJA!!!!•KUPUJĄCY NIE PŁACI
- PROWIZJI
- PODATKU PCC Oferujemy do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe z balkonem o pow. 69, 45m2 położone na nowo powstającym osiedlu Wilczak w Poznaniu na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni 20, 68m2, czterech sypialni o pow. 11, 69m2, 9, 62m2, 10, 77m2, łazienki 4, 56m2, WC 2, 84m2 oraz korytarza 9, 29m2.
Wystawa okien północ, wschód. południe
BUDYNEK D
Standard:
okna PCV dobrej jakości wraz z wewnętrznym parapetem z aglomarmuru.
Drzwi wejściowe skrzydło wzmacniane płytowe.
Ściany wykonane z gipsowych lub wapiennych mas lub płyta gipsowo-kartonowa bez przygotowania powierzchni pod malowanie oraz bez malowania.
Sufity w mieszkaniach parteru i pięter konstrukcja żelbetowa bez przygotowania powierzchni pod malowanie oraz bez malowania.
Instalacja centralnego ogrzewania zasilana z centralnego węzła cieplnego w pokojach grzejniki konwektorowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe termoregulatory, podzielniki ciepła. W podanej cenie mieszkania jest wliczone oddanie go pod tzw. „ klucz” w trzech wersjach Klasyczny, Natura, Nowoczesny. Miejsce postojowe w cenie 22 500 PLN
Termin oddania 31 marca 2013.
Cena 397254 PLN brutto. Jeśli na zakup potrzebujecie Państwo kredytu- pomożemy go bezpłatnie i sprawnie załatwić. Dysponujemy ofertą wielu banków.