SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO mieszkanie na Pradze Południe

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Do sprzedania gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Gocławku (Praga Południe) w pięknej, zielonej okolicy domków jednorodzinnych. Mieszkanie jest dwupokojowe z aneksem kuchennym. Metraż to 45,5 m2: salon z kuchnią 27 m2, pokój 9,8 m2, łazienka 4,2 m2, przedpokój 4,5 m2. Mieszkanie posiada duży balkon. W kuchni, korytarzu oraz łazience położona jest terakota, w pokojach panele. Mieszkanie ma duże okna, które w salonie wychodzą na stronę zachodnią, a w sypialni na północno-wschodnią. W części kuchennej oraz w łazience znajdują się luksfery, dzięki którym w mieszkaniu jest jeszcze widniej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska – w cenie mieszkania!! Mieszkanie nie wymaga żadnego remontu.
Blok został oddany do użytku w 2010 roku. Mieszkanie jest na 2, ostatnim piętrze w małym, kameralnym bloku. Blok znajduje się na ogrodzonym terenie z monitoringiem.
W pobliżu znajdują się sklepy (m.in. Real, Promenada), apteka, stacja benzynowa. Blisko jest szkoła, przedszkole, plac zabaw, a także park i las Olszynki Grochowskiej. Blok ma doskonałą lokalizację także pod względem odległości do komunikacji miejskiej – w pobliżu jest pętla autobusowa oraz tramwajowa i stacja SKM, z której bardzo szybko można dotrzeć do centrum. Pełna własność lokalu. Budynek zarządzany przez wspólnotę. Niski czynsz. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: w tygodniu po godzinie 17:00 oraz o dowolnej porze w weekendy.