SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO, 2 pok. mieszkanie na Tarchominie

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO, 2 pok. mieszkanie na Tarchominie, na osiedlu Kamińskiego – jednym z najpiękniejszych osiedli na Tarchominie.
Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Wokół pełno dojrzałej zieleni. Osiedle jest świetnie zlokalizowane, co zapewnia bardzo dobry dojazd do Centrum zarówno autem jak i komunikacją miejską. Jednocześnie jest w takiej odległości od największych arterii komunikacyjnych, aby zapewnić mieszkańcom ciszę i spokój: ok 1,5 km od mostu Marii Curie-Skłodowskiej i ok 300 m od budowanej linii tramwajowej. Tylko 3 min. do autobusu w kierunku Metra Młociny. Blisko szkoła, poczta, kościół, bazarek, sklepy, apteki i banki.
Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętro w 3 piętrowym kameralnym bloku – tylko 2 mieszkania na klatce. W bloku nie ma windy.
Mieszkanie jest ciche, przytulne i słoneczne. W zeszłym roku było odświeżone.
Rozkład pomieszczeń: • południowy zachód: pokój dzienny : 17 m2, kuchnia: 11 m2; balkon 1,5 m2
• północny wschód: sypialnia: 15 m2
• południowy wschód: łazienka: 4 m2, WC osobne. Wykończenie mieszkania: łazianka, WC, kuchnia – glazura i terakota. W kuchni zabudowa kuchenna. W pokojach i przedpokoju panele podłogowe. Na ścianach gładź gipsowa. W przedpokoju zabudowa z szafą typu Komandor.
Dużym atutem mieszkania jest obszerna piwnica: 10 m2. Do mieszkania można od razu się wprowadzić. Zapraszam do oglądania. Proszę o kontakt telefoniczny tylko osoby prywatne. Agencjom dziękuję.