Sprzedam b.ładny dom - mini pensjonat koło Mielna; 200m od morza

OKAZJA! Zamienię dom nad morzem na mieszkanie lub sprzedam. Do dopłaty 250 tys. (spłata kredytu). Rozważę także inne nieruchomości (tańsze o 250 tys. od domu). Na sprzedaż bardzo ładny parterowy dom w miejscowości Gąski, blisko Sarbinowa (3km), Mielna (10km), Kołobrzegu (25km). Dom położony jest na dużej działce (1030m); 200 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i morza. W domu jest 5 pokoi (3 pokoje mają po 18 m2, 1 pokój 13m2, salon 30m2). Wszystkie są z łazienkami, w salonie jest kominek i aneks kuchenny oraz wyjście na taras. Do trzech pokoi wchodzi się z ogrodu. Ogródek jest bardzo zielony, jest dużo krzewów, całość otoczona pięknymi świerkami, dzięki czemu dom i ogród są bardzo kameralne.
Jest woda miejska, kanalizacja a przyłącze gazu jest przy ogrodzeniu. Dodatkowo jest woda z własnej studni (podłączony hydrofor). Dom wybudowany w 2000 roku, a rozbudowany i oddany do użytkowania został w 2009 roku.
Przeznaczenie domu: mieszkalny z możliwością wynajmu pokoi wczasowiczom (4 niezależne wejścia). Gąski to mała miejscowość wypoczynkowa, która ożywa w miesiącach letnich, natomiast jesienią, zimą i wiosną jest tu cisza, spokój, można odpocząć i oderwać się od codziennych spraw.
Cena 580 tys zł – przy zamianie, a możliwość negocjacji przy kupnie. Zapraszam do oglądania.