Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 90m2 Zielonka, k/Warszawy

Mieszkanie z własnym wejściem, w domu czterorodzinnym, podzielony ogrodzeniem, położony tuż przy samym lesie w odległości,ok.(10m).Cicha przepiękna i spokojna okolica.
Mieszkanie po remoncie, zadbane, położone na parterze z własnym wejściem,kolorowa kostka bauma,parking na samochód przed wejściem do mieszkania,
ogrodzone, ze swoją działką ok. 100m2,o dużym nasłonecznieniu i przestrzennym widokiem. W pokojach na podłodze panele, w łazience,kuchni-glazura i terakota.
Mieszkanie bez czynszowe.Telefon, internet. Trzy pokoje ( z możliwością dostawienia ścianki na dodatkowy pokój) o powierzchni: Salon 45m. sypialnia-12m, pokój-10m,kuchnia-8m,łazienka-4m,holl-9,przedsionek-3m,
Ogrzewanie gazowe z własnym dwu funkcyjnym piecem Firmy Junkers,niskie ceny zużycia gazu, jak i wody.Polecam, naprawdę warto.
Cel sprzedaży tego mieszkania..sytuacja rodzinna..(pilna sprzedaż) Cena sprzedaży mieszkania do uzgodnienia. Opis dodatkowy: W najbliższej okolicy jest: fitness, siłownia, bank/bankomat, kościół, komenda policji, apteka, przychodnia/szpital, PKP, PKS, autobus, kolej podmiejska, bazarek, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum.
Polecam.