Sound Blaster X-Fi Go! USB

Sound Blaster X-Fi Go! USB Superrealistyczny dźwięk w grach i możliwość uzyskania dźwięku przestrzennego w słuchawkach. Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Go! firmy Creative pozwala cieszyć się niezwykłym dźwiękiem w grach w dowolnym miejscu i na dowolnym komputerze! Karta działa podobnie jak pamięć USB. Wystarczy podłączyć ją do komputera, aby doświadczyć niesamowitego dźwięku przestrzennego X-Fi w słuchawkach i najwyższego stopnia realizmu, gwarantowanego przez technologię EAX Advanced HD. 1 GB pamięci, w jaką została wyposażona karta, przechowuje oprogramowanie instalacyjne, a ponadto pozwala przechowywać ustawienia i poziomy gier użytkownika. Jest to idealne rozwiązanie na turnieje gier sieciowych. Karta jest zgodna z setkami tytułów na Windows XP i Windows Vista i jest bardzo przenośna — można przypiąć ją do breloka do kluczy! Karta Sound Blaster X-Fi Go! pozwala szybko i łatwo zmodernizować komputer i uzyskać ekstremalną jakość dźwięku.
Karta dźwiękowa zapewniająca ekstremalną jakość dźwięku w postaci niewielkiego klucza USB.
Technologia X-Fi CMSS-3D zapewniająca niesamowity dźwięk przestrzenny w słuchawkach.
Technologia X-Fi Crystalizer poprawia jakość dźwięku w grach, plikach MP3 i ścieżkach dźwiękowych filmów DivX.
Obsługa technologii EAX Advanced HD gwarantuje maksymalny realizm dźwięku w grach dla Windows XP i Windows Vista.
We wbudowanej pamięci o pojemności 1 GB przechowywane jest oprogramowanie instalacyjne (nie ma potrzeby instalowania niczego z dysku CD) oraz ustawienia do gier.
Kartę można przypiąć do breloka na klucze, co pozwala wygodnie korzystać z niej na turniejach gier sieciowych i w kawiarenkach internetowych.