Słoneczne mieszkanie 3 pokoje 60,67 m2

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe 3 pokojowe o pow. 60,67 m2 w Ozorkowie ul Armii Krajowej. Słoneczne, dwustronne mieszkanie w pełni rozkładowe, usytuowane na 4 piętrze bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz toalety. Do mieszkania przynależy również bardzo przestronna piwnica.
W największym pokoju znajduje się wyjście na balkon. Wszystkie pokoje bardzo ustawne, jasne i przytulne. Na klatce schodowej są automatyczne włączniki światła. W bloku zainstalowane są domofony.
Okna PCV – nowe W okolicy znajdują się place zabaw oraz boiska. Mieszkanie położone jest 2 km od centrum miasta.W pobliżu mieszkania znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przystanek autobusowy, stacja PKP "Ozorków Nowe Miasto"oraz sieć sklepów osiedlowych. W mieście znajdują się supermarkety takie jak: Biedronka, Tesco, Lidl oraz Intermarche. Duży parking przy bloku.
Dobra lokalizacja ze względu na bliskość natury; wokół dużo terenów zielonych na spacery czy uprawianie sportu. Blisko komunikacja, dobry dojazd do Zgierza, Łodzi i niedaleko Grotnik czy Sokolnik. Nowa stacja PKP Ozorków Nowe Miasta położona bardzo blisko bloku, umożliwia dogodne dojazdy do pracy PKP. W mieście liczne punkty usługowe i handlowe, a także basen, szkoły i przedszkola.
Zapraszam na spotkanie w celu obejrzenia mieszkania. Polecam. Mieszkanie BEZ POŚREDNIKÓW!