Skrzypce Leonardo + futerał, jak nowe, rozmiar 3/4

Witam serdecznie, Mam na sprzedaż skrzypce Leonardo, rozmiar 3/4. Skrzypce idealne do nauki grania, bardzo dobrej jakości. Używane sporadycznie 2 miesiące przez moją córcię podczas lekcji nauki gry na instrumencie. Polecam, nowe skrzypce to ponad 300 zł! Poniżej opis techniczny i zdjęcia. polecam lakier: nitro, wysoki połysk
osprzęt: hardwood
smyczek: z hebanową żabką
w komplecie: futerał, smyczek, kalafonia (część zużyta, ale jeszcze jest) Skrzypce idealne do nauki !
Skrzypce LEONARDO to najlepszy stosunek jakości do ceny ! Ręcznie wykonane skrzypce Leonardo zaskakują jakością wykonania, drewno użyte do produkcji zapewnia bogate, pełne brzmienie. Strunnik jest zaopatrzony w maszynki do strojenia, co pozwala na jego usprawnienie i zwiększa precyzję strojenia. W komplecie otrzymują Państwo profesjonalny sztywny futerał wyłożony wewnątrz delikatnym materiałem. Na zewnątrz posiada obszerną kieszeń, w środku schowek i miejsce na smyczki. Futerał ma szelki do noszenia na plecach.
Jakość instrumentu pod kontrolą European Luthier Supplies. PLAMKI, KTÓRE SĄ WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH SKRZYPIEC OD PRZODU W RZECZYWISTOŚCI NIE ISTNIEJĄ. MYŚLĘ, IŻ TO WINA ŚWIATŁA, PODCZAS ROBIENIA ZDJĘĆ.