Segment Piastów bezpośrednio

Sprzedam segment 120 m2 z 1999r. z wygodnym garażem( mieszczą się dwa samochody ) i dodatkowym miejscem parkingowym na cichym zamkniętym osiedlu Wieniawskiego w Piastowie. Do segmentu przynależy ogródek około 40m2, idealny latem oraz taras- zaciszne miejsce na tyłach segmentu nie przylegające do ulicy.
Parter: garaż + część gospodarcza, przedpokój, wyjście do ogródka. W garażu dwa filtry oczyszczające wodę : filtr cząstek stałych oraz filtr z węglem aktywnym o dużej wydajności.
1 Piętro: salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z wanną, balkon.
2 Piętro: 3 sypialnie i łazienka z prysznicem,przedpokój.
Na podłogach w pokojach klepka.Technologia wykończenia tradycyjna.Ogrzewanie gazowe ( Piec dwufunkcyjny) oraz dodatkowo podłogowe w przedpokoju, kuchni i łazienkach.Instalacja wodno- grzewcza miedziana.
Do zaadaptowania strych( obecnie użytkowany jako magazyn z którego mozna wygospodarowac ładny pokój. Osiedle położone jest w cichej okolicy, z placem zabaw i miejscami parkingowymi. Blisko przedszkola, społecznej szkoły podstawowej oraz piekarni i sklepu spożywczego. Niedaleko znajduje się SKM (dojazd do centrum Warszawy PKiN zajmuje nią 20 min), 2 przystanki autobusowe 716 i 717 oraz linia miejska wewnętrzna.
Media: woda, kanalizacja, gaz, prąd, internet. Ogrzewanie gazowe. Garaż z bramą na pilota, wjazd na teren osiedla również bramą na pilota.
Miesięczna opłata osiedlowa 200 pln (łącznie z funduszem remontowym). Dobry dojaz A2, dobre połączenie z Warszawą. Cena do negocjacji.